Karty klasyczne we wróżbiarstwie – kilka słów o profilach

Inne tematy

Jeśli poczułeś potrzebę sprawdzenia przyszłości i zadania losowi konkretnych pytań, które ukierunkują Cię na swoją dalszą życiową drogę, bądź jeśli poczułeś w sobie dar i chcesz w ten sposób pomagać innym, a Twoim narzędziem używanym przy wróżbach jest właśnie talia klasycznych kart do gry, koniecznie doedukuj się z zakresu profili kart – każda z kart ma kilka profili, mogą być dwa lub trzy. Rozkład kart klasycznych może nie wydawać się skomplikowany, jednak to właśnie w szczegółach, o których przeczytasz poniżej kryje się diabeł.

O czym mówi pierwszy profil karty?

Pierwszy z profili danej karty jest przeznaczony do dogłębnej analizy osobowości i cech charakteru osoby, dla której wykonujemy wróżbę, a także pozostałych osób będących częścią składową nasze przepowiedni. W składzie tego profilu znajdą się wszystkie 24 karty, a każda z tych kart wskazuje na osobne cechy charakteru i tak 10 trefl może wskazywać na wybuchowość danej osoby, zaś as karo będzie mówił o komunikatywności danej jednostki.

O czym mówi profil drugiej karty?

Drugi profil karty odpowiada za przepowiednię. Zawiera on wszelkie możliwe znaczenia kart służących do wróżenia jakie wydarzenia i sytuacje zaszły lub zajdą w życiu osoby, której dotyczy nasza wróżba. Znaczenia przepowiedni odczytuje się z wykorzystaniem trzech czasów: przeszłego, teraźniejszego i przyszłego. Na ten profil składa się 18 kart, każda z nich przedstawia inne sytuacje i ma inne znaczenie – w tym przypadku 10 trefl jest przypisywana chorobie, natomiast as karo będzie tu dobrym omenem wróżącym niechybny zysk.

O czym mówi profil trzeciej karty?

Trzeci profil karty odpowiada za wybór świadka, czyli osoby zadającej pytanie. Na ów profil składa się jedynie sześć kart, są to figury spośród których wybieramy tylko jedną i to właśnie w niej upatrujemy osoby, której będzie dotyczyć nasza przepowiednia.

Charakter, czyli pierwszy profil, można znaleźć w każdej karcie. Odczytuje się ją zawsze w pozycji normalnej. Profile drugi i trzeci występują w zależności od rodzaju karty, na który się trafi.

 

Inne tematy
Wady i zalety samodzielnego szycia

Wybierając się na zakupy, czasami wrażenie, że nic nam nie pasuje. Kupowanie, a następnie przerabianie nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Najkorzystniej byłoby kupić odzież, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jeśli jednak nie ma takiej, zawsze możesz pokusić się o samodzielne uszycie. Szycie ubrań to wyzwanie, ale warte podjęcia, jeśli …

Inne tematy
Różnorodne atrakcje Ukrainy

Ukraina to kraj, w którym tanim kosztem można zapewnić sobie szereg różnorodnych wrażeń. Znajdzie się tutaj coś dla fanów aktywnego wypoczynku oraz tych, którzy uwielbiają spędzać czas na pięknych plażach. Jeśli szukasz wrażeń, jakie zapewnia kontakt z historycznymi obiektami, nie braknie tutaj zabytków, które były świadkami wielkich wydarzeń na przestrzeni …

Inne tematy
Co należy wiedzieć o słuchawkach?

Jest wiele mitów na temat sprzętów dla DJ-a. Dobrze jest więc zapoznać się odrobinę z tematem zanim kupimy swoje słuchawki do klubu i nie tylko. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze takich słuchawek? O czym pamiętać i na co należy najbardziej uważać? Podpowiadamy. Najczęściej zadawane pytania Osoby stające przed …