Karty klasyczne we wróżbiarstwie – kilka słów o profilach

Inne tematy

Jeśli poczułeś potrzebę sprawdzenia przyszłości i zadania losowi konkretnych pytań, które ukierunkują Cię na swoją dalszą życiową drogę, bądź jeśli poczułeś w sobie dar i chcesz w ten sposób pomagać innym, a Twoim narzędziem używanym przy wróżbach jest właśnie talia klasycznych kart do gry, koniecznie doedukuj się z zakresu profili kart – każda z kart ma kilka profili, mogą być dwa lub trzy. Rozkład kart klasycznych może nie wydawać się skomplikowany, jednak to właśnie w szczegółach, o których przeczytasz poniżej kryje się diabeł.

O czym mówi pierwszy profil karty?

Pierwszy z profili danej karty jest przeznaczony do dogłębnej analizy osobowości i cech charakteru osoby, dla której wykonujemy wróżbę, a także pozostałych osób będących częścią składową nasze przepowiedni. W składzie tego profilu znajdą się wszystkie 24 karty, a każda z tych kart wskazuje na osobne cechy charakteru i tak 10 trefl może wskazywać na wybuchowość danej osoby, zaś as karo będzie mówił o komunikatywności danej jednostki.

O czym mówi profil drugiej karty?

Drugi profil karty odpowiada za przepowiednię. Zawiera on wszelkie możliwe znaczenia kart służących do wróżenia jakie wydarzenia i sytuacje zaszły lub zajdą w życiu osoby, której dotyczy nasza wróżba. Znaczenia przepowiedni odczytuje się z wykorzystaniem trzech czasów: przeszłego, teraźniejszego i przyszłego. Na ten profil składa się 18 kart, każda z nich przedstawia inne sytuacje i ma inne znaczenie – w tym przypadku 10 trefl jest przypisywana chorobie, natomiast as karo będzie tu dobrym omenem wróżącym niechybny zysk.

O czym mówi profil trzeciej karty?

Trzeci profil karty odpowiada za wybór świadka, czyli osoby zadającej pytanie. Na ów profil składa się jedynie sześć kart, są to figury spośród których wybieramy tylko jedną i to właśnie w niej upatrujemy osoby, której będzie dotyczyć nasza przepowiednia.

Charakter, czyli pierwszy profil, można znaleźć w każdej karcie. Odczytuje się ją zawsze w pozycji normalnej. Profile drugi i trzeci występują w zależności od rodzaju karty, na który się trafi.

 

Inne tematy
Korekcja astygmatyzmu przez cylinder w okularach?

Wiele sytuacji w naszym życiu jest poważnym wyzwaniem dla oczu. Duży ruch na ulicy zmusza nas do koncentracji, a kurz i spaliny osłabiają oko. Również działanie światła emitowanego przez ekran telefonu czy komputera ma negatywny wpływ na wzrok. Kiedy obraz na siatkówce oka nie jest odpowiednio skupiany, obraz staje się …

Inne tematy
Oringi dla wysokich temperatur

Dzisiejszy świat szeroko pojętego przemysłu opiera się na wielu zaawansowanych urządzeniach, które dają nam dużo większe możliwości niż miało to miejsce kilkanaście lat temu. Jednak nie każdy z nas o tym wie, większość nowoczesnych maszyn i urządzeń opiera swoje działanie na konkretnych elementach które muszą spełniać pewne postawione przed nimi …

Inne tematy
Karmienie zwierząt hodowlanych – skuteczny preparat

Karmienie zwierząt hodowlanych to skomplikowany proces. Wiele osób uważa, że dostarczanie zwierzętom hodowlanym to prosta sprawa, po czym przez cały ich żywot podają im ciągle tą samą karmę czy też paszę. Jest to kolosalny błąd, który może przynieść w długim wymiarze opłakane skutki. Karmiąc nasze zwierzęta powinniśmy dbać o to, …