Duży lotek.

Inne tematy

Najpopularniejsza loteria w Polsce

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu kupował losy na dużego lotka. Jest to najpopularniejsza loteria w Polsce, ponieważ wiąże się ona z największymi wygranymi. W historii tego losowania pojawiały się wygrane wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Jest to zatem ogromna kwota, która przyciąga bardzo wielu graczy chcących spróbować swojego szczęścia w losowaniu. Kupując los każdy z nas wybiera 6 liczb z zakresu od 1 do 49. Wyniki losowania dużego lotka to również 6 liczb z tego zakresu. Największym szczęściem mogą pochwalić się osoby, którym uda się trafić cała szóstkę. W ten sposób zdobywają oni bowiem największą – główną nagrodę danego losowania.

Jak wybieramy liczby?

Najtrudniejszym elementem dla każdego z nas w trakcie zakupu kuponu na losowanie jest wybór odpowiednich liczb. Część z nas wybiera liczby losowo, nie zastanawiając się zbyt długo nad ich znaczeniem. Są osoby, które wybierają specjalne liczby, które są dla nich ważne. Regularni gracze bardzo często mają przygotowaną stałą szóstkę cyfr, które wybierają za każdym razem licząc, że pewnego dnia staną się one szczęśliwe. Mamy również możliwość pozostawić nasze szczęście w rękach maszyny i poprosić sprzedawcę o los na chybił- trafił. W ten sposób maszyna generuje naszą szóstkę liczb biorącą udział w losowaniu.

Czy tylko 6 ma znaczenie?

Każdy z nas chciałby trafić wszystkie sześć liczb w trakcie losowania dużego lotka. Jednak już od 4 trafionych liczb możemy cieszyć się z wygranej. Oczywiście są to dużo mniejsze kwoty niż w przypadku głównej wygranej, jednak zawsze jest to zastrzyk dodatkowej gotówki. W jaki sposób odebrać swoją wygraną? Należy udać się bezpośrednio do kolektury, w której dokonaliśmy zakupu naszego kuponu. Tam otrzymamy pieniądze w momencie, gdy wygramy mniejszą kwotę. Osoby z większymi wygranymi w trakcie losowania otrzymają tam dalsze informacja w związku z krokami, które muszą podjąć aby uzyskać swoją nagrodę do rąk własnych.

Inne tematy
Jak schudnąć za pomocą diety?

Nie da się ukryć, że poza aktywnością fizyczną jest bardzo ważne to co jemy i jak jemy. Często panuje przekonanie, że najważniejsze jest to, by się katować na siłowni, albo bieganiem, a w zasadzie nasze nawyki żywieniowe mogą zostać utrzymane – to absolutnie nieprawda. Liczy się to jak jest, co …