Piosenki z bajek dla dzieci: Największe przeboje ze znanych animacji

Dzieci

Piosenki z Bajek Dla Dzieci: Największe Przeboje ze Znanych Animacji

Wyczuwalna euforia, zabawne postacie i magiczne melodie – piosenki z bajek dla dzieci są zawsze jednymi z ulubionych. Bez względu na wiek, wiele z nas wciąż potrafi śpiewać je na pamięć. Czego nie brak w tych kultowych klasykach to wspomnień z dzieciństwa, ale też i atrakcyjnych słów i dźwięków dla współczesnych dzieci. Oto największe przeboje ze znanych animacji.

  1. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Jednym z najbardziej kultowych filmów Disneya jest „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Ten klasyk został wyprodukowany w 1937 roku. Na liście największych przebojów z tej animacji mamy zarówno utwory wzruszające jak i te bardziej zabawne: „Hej ho, hej ho”, „Z krasnoludkami być”, „W tajemnym lesie” czy „W piecu przepadło ciasto”.

  1. „Król Lew”

„Król Lew” to jedna z najbardziej znanych animacji z katalogu Disneya. To nie tylko piękna animacja, ale też i kultowe piosenki. Moglibyśmy wymienić je wszystkie. Jednym z największych hitów jest z pewnością „Can You Feel The Love Tonight?” oraz „Hakuna Matata”. Obydwie te piosenki możemy usłyszeć wielokrotnie w trakcie filmu.

  1. „Shrek”

Filmowa adaptacja książki Williama Steiga, która przetańczyła swoją drogę do serc publiczności wielu różnych pokoleń. Świat Shreka to miejsce gdzie magia spotyka się z rzeczywistością. Jakie są największe przeboje z tej animacji? „All Star” zespołu Smash Mouth zdobyła uznanie oraz spopularyzowała się, ale warte wspomnienia są także takie utwory jak „Fiona’s Song” czy „Accidentally in Love” wykonywane przez Counting Crows.

  1. „Mały Książę”

„Mały Książę” to wyjątkowa opowieść autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. W lipcu 2015 roku, na ekrany kin weszło francusko-kanadyjskie widowisko animowane, które zachwyca widzów prawdziwą piękną melodyjką. W większości piosenki były wykonywane głównie przez duet Florence, której zadaniem było wzbogacanie muzyki o czarujący walc. Największym przebojem zestawienia jest niewątpliwie „Turn Around”, utwór wykonany przez znany polski zespół Maryla Rodowicz i Grzegorz Turnau.

  1. „Księżniczka i Żaba”

Film z 2009 roku produkcji Disneya, który zdobył serca milionów. Wszyscy zakochaliśmy się w sympatycznym sympatycznym żabku i jego ukochanej księżniczce. Największą sławą w animacji cieszy się piosenka „When We’re Human”. Jest to radosna piosenka, która ukazuje ogromną siłę przyjaźni. Poza tym, na liście ulubionych piosenek znajdziemy także „Almost There” czy „Friends on the Other Side”.

Podsumowując, piosenki z bajek dla dzieci zawsze będą stanowić ważne miejsce w naszych sercach ze względu na senne wspomnienia i miłe chwile spędzone na podłodze, podczas słuchania tych melodii. Bez względu na to, która animacja dotknęła naszych serc, każda z nich posiadała coś wyjątkowego, co było w stanie zdobyć nasze serca i umysły na długo.

Dzieci
Jak wybrać doskonały domek dla dzieci: praktyczne wskazówki dla rodziców

Poszukiwanie idealnego domku dla dziecka nie zawsze jest łatwym zadaniem. Do wyboru mamy setki różnorodnych propozycji, które zachwycają ciekawym wyglądem, funkcjonalnością i estetyką. Pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo naszej pociechy! Jak zatem wybrać idealny domek dla dziecka? O czym trzeba pamiętać? Powiązane wpisy: Jak zachęcić dzieci …

Dzieci
Jak Chronić Dzieci Przed Negatywnym Wpływem Mediów Społecznościowych

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są nieodłączną częścią życia, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jednak negatywny wpływ, jaki mogą mieć na młodsze pokolenie, jest coraz bardziej zauważalny. W tym artykule omówimy, jak rodzice mogą chronić swoje dzieci przed szkodliwymi skutkami nadmiernego korzystania z mediów społecznościowych oraz jak promować zdrowe nawyki …

Dzieci
Ciąża: piękny czas oczekiwania, którego nie można zlekceważyć

Ciąża jest jednym z najważniejszych okresów w życiu każdej kobiety. To czas, który niesie ze sobą wiele emocji, radości, ale także obaw i niepewności. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak się odpowiednio do niego przygotować i jak dbać o siebie i swoje nienarodzone dziecko. Jak rozpoznać pierwsze oznaki ciąży? …