Zebra me – wielorazowe i bezpieczne saszetki dla dzieci.

Dzieci

Posiłki na wynos to prawdziwe wyzwanie dla rodzica, ponieważ przenoszenie płynnego jedzenia jest niesamowicie uciążliwe. Nie chcesz karmić swojej pociechy, za pomocą kupnych zupek czy deserów, cenisz sobie posiłki przygotowane w domu, które są smaczne i zdrowe, jednak przenoszenie ich, a następnie karmienie dziecka, bywa problematyczne. Wiele razy zdarzało się, że płynne posiłki się wylewały, a dziecko nie potrafiło napić się z butelki bez brudzenia ubrań. Nasza firma rozumie potrzeby współczesnego rodzica, dlatego mamy dla Ciebie, praktyczne rozwiązanie w postaci saszetek z zabawną grafiką.

Zebra me, idealny pomysł na przenoszenie domowego jedzenia.

Przygotuj krem z warzyw lub smoothie z owoców, a następnie przełóż do wielorazowych opakowań Zebra Me! Twoje dziecko w komfortowy sposób, będzie mogło zjeść zawartość bez brudzenia ubrań czy wyciągania łyżeczki. Opakowanie świetnie nada się również podczas podróży, maluch sam może sobie dawkować ilość porcji, którą chce zjeść. Po skończonym posiłku, możesz zakręcić saszetkę i wyczyścić dopiero po dotarciu do domu. Małe, opakowanie zajmuje niewiele miejsca w torebce mamy!

Saszetki w łatwy sposób można umyć i napełnić. Ten niesamowicie poręczny produkt jest bezpieczny dla ludzi i posiada wszelkie certyfikaty, które potwierdzają, iż w żaden sposób, nie uwalnia toksycznych substancji bowiem nie jest z takich materiałów stworzony.

Oferta w sklepach.

W sklepach znajdziesz saszetki w pakiecie dwóch lub sześciu, sam/sama zdecyduj, ile jest Ci potrzebnych. Na opakowaniu jest umieszczona grafika uroczej zebry, dzięki temu dzieci jeszcze chętniej jedzą z tego typu pojemników. Dostępne dwa kolory.

Postaw na ekologiczny i bezpieczny produkt, który ułatwi Ci wyjścia z dzieckiem na spacer czy jazdę samochodem. Gwarantujemy zadowolenie i smacznie zjadane posiłki bez konieczności używania dodatkowego asortymentu. Dzieci chętniej zjadają posiłki, kiedy podajemy je w ciekawy sposób- Zebra Me na pewno zda egzamin nawet w przypadku największego niejadka!

 

Dzieci
Hotel z salą zabaw dla dzieci – sposób na wspaniałe wakacje z dziećmi

Wakacje to świetna okazja do rodzinnego wypoczynku. Szczególnie w tych czasach, kiedy większość naszego dnia zajmują nam bieżące sprawy, a zacieśnianie więzi schodzi na dalszy plan – warto wykorzystywać każdą okazję na wspólny wypad. Lecz organizacja takiego wyjazdu bywa trudna. Jeśli jesteś rodzicem, to z pewnością wiesz, że znalezienie kompromisu …

Dzieci
Nowatorskie zabawki dla dzieci – jak zainspirować malucha?

Zabawa to dla dziecka nie tylko sposób na nudę, ale też podstawowe narzędzie do poznawania otaczającego je świata. Maluchy wiele godzin spędzają w świecie własnej wyobraźni, rozwijając przy tym kreatywność i inne umiejętności niezbędne przez całe dalsze życie. Można je w tym wspomagać, nie ograniczając, poprzez dostarczenie im odpowiednio interesujących …

Dzieci
Pranie ubranek noworodka – jak robić to poprawnie?

Wrażliwa skóra noworodka wymaga szczególnej troski. Wybierając kosmetyki do pielęgnacji swojego maluszka i wysokiej jakości ubranka, należy również zwrócić uwagę, aby środek do ich prania był równie delikatny. W poniższym artykule dowiesz się, jaki proszek dla noworodka sprawdzi się najlepiej oraz poznasz prawidłowy sposób prania ubranek niemowlęcych. Środek do prania ubranek …