Zebra me – wielorazowe i bezpieczne saszetki dla dzieci.

Dzieci

Posiłki na wynos to prawdziwe wyzwanie dla rodzica, ponieważ przenoszenie płynnego jedzenia jest niesamowicie uciążliwe. Nie chcesz karmić swojej pociechy, za pomocą kupnych zupek czy deserów, cenisz sobie posiłki przygotowane w domu, które są smaczne i zdrowe, jednak przenoszenie ich, a następnie karmienie dziecka, bywa problematyczne. Wiele razy zdarzało się, że płynne posiłki się wylewały, a dziecko nie potrafiło napić się z butelki bez brudzenia ubrań. Nasza firma rozumie potrzeby współczesnego rodzica, dlatego mamy dla Ciebie, praktyczne rozwiązanie w postaci saszetek z zabawną grafiką.

Zebra me, idealny pomysł na przenoszenie domowego jedzenia.

Przygotuj krem z warzyw lub smoothie z owoców, a następnie przełóż do wielorazowych opakowań Zebra Me! Twoje dziecko w komfortowy sposób, będzie mogło zjeść zawartość bez brudzenia ubrań czy wyciągania łyżeczki. Opakowanie świetnie nada się również podczas podróży, maluch sam może sobie dawkować ilość porcji, którą chce zjeść. Po skończonym posiłku, możesz zakręcić saszetkę i wyczyścić dopiero po dotarciu do domu. Małe, opakowanie zajmuje niewiele miejsca w torebce mamy!

Saszetki w łatwy sposób można umyć i napełnić. Ten niesamowicie poręczny produkt jest bezpieczny dla ludzi i posiada wszelkie certyfikaty, które potwierdzają, iż w żaden sposób, nie uwalnia toksycznych substancji bowiem nie jest z takich materiałów stworzony.

Oferta w sklepach.

W sklepach znajdziesz saszetki w pakiecie dwóch lub sześciu, sam/sama zdecyduj, ile jest Ci potrzebnych. Na opakowaniu jest umieszczona grafika uroczej zebry, dzięki temu dzieci jeszcze chętniej jedzą z tego typu pojemników. Dostępne dwa kolory.

Postaw na ekologiczny i bezpieczny produkt, który ułatwi Ci wyjścia z dzieckiem na spacer czy jazdę samochodem. Gwarantujemy zadowolenie i smacznie zjadane posiłki bez konieczności używania dodatkowego asortymentu. Dzieci chętniej zjadają posiłki, kiedy podajemy je w ciekawy sposób- Zebra Me na pewno zda egzamin nawet w przypadku największego niejadka!

 

Dzieci
Pieluszki materiałowe czyli świat się zmienia, kiedyś i dziś.

Dzisiejsze czasy są bardzo komfortowe. Jeszcze do niedawna niejedna mama zapierała pieluchy, gotowała, a pod domem wisiały całe sznury białych płacht. Tak, to wspomnienia przez wiele kobiet niezapomniane. Co dzisiaj się zmieniło? Odpowiadając na pytanie praktycznie wszystko, zaczynając już na samym porodzie, a kończąc właśnie na pieluszkach czy też karmieniu. …

Dzieci
Jak zapobiegać nadwadze i otyłości u dzieci?

Dla każdego rodzica zdrowie jego dziecka jest najważniejsze. Chcąc uszczęśliwiać swoje pociechy zdarza się, że rozpieszczamy je pozwalając jeść słodycze, niezdrowe ale smaczne jedzenie czy spędzać czas przed telewizorem i komputerem. W taki sposób bardzo często nieświadomie wyrządzamy im krzywdę. Niestety być odpowiedzialnym i mądrym rodzicem to umiejętność, której każdy …

Dzieci
Zabawki dla niemowląt do usypiania czyli zabawki pachnące mamą i nie tylko

Sen to najlepsza część dnia, wiedzą wszyscy, nawet Ci, najmłodsi. Od pierwszych dni życia, odpoczynek kojarzy się z przyjemnością. Jak pomóc maluchowi dostosować się? Samodzielnie nauczyć go zasypiać? Zabawki dla niemowląt do usypiania Pierwsze miesiące to nic trudnego, maluch do łóżeczka i spokojnie śpi, jednak z czasem problem narasta, a …