Zebra me – wielorazowe i bezpieczne saszetki dla dzieci.

Dzieci

Posiłki na wynos to prawdziwe wyzwanie dla rodzica, ponieważ przenoszenie płynnego jedzenia jest niesamowicie uciążliwe. Nie chcesz karmić swojej pociechy, za pomocą kupnych zupek czy deserów, cenisz sobie posiłki przygotowane w domu, które są smaczne i zdrowe, jednak przenoszenie ich, a następnie karmienie dziecka, bywa problematyczne. Wiele razy zdarzało się, że płynne posiłki się wylewały, a dziecko nie potrafiło napić się z butelki bez brudzenia ubrań. Nasza firma rozumie potrzeby współczesnego rodzica, dlatego mamy dla Ciebie, praktyczne rozwiązanie w postaci saszetek z zabawną grafiką.

Zebra me, idealny pomysł na przenoszenie domowego jedzenia.

Przygotuj krem z warzyw lub smoothie z owoców, a następnie przełóż do wielorazowych opakowań Zebra Me! Twoje dziecko w komfortowy sposób, będzie mogło zjeść zawartość bez brudzenia ubrań czy wyciągania łyżeczki. Opakowanie świetnie nada się również podczas podróży, maluch sam może sobie dawkować ilość porcji, którą chce zjeść. Po skończonym posiłku, możesz zakręcić saszetkę i wyczyścić dopiero po dotarciu do domu. Małe, opakowanie zajmuje niewiele miejsca w torebce mamy!

Saszetki w łatwy sposób można umyć i napełnić. Ten niesamowicie poręczny produkt jest bezpieczny dla ludzi i posiada wszelkie certyfikaty, które potwierdzają, iż w żaden sposób, nie uwalnia toksycznych substancji bowiem nie jest z takich materiałów stworzony.

Oferta w sklepach.

W sklepach znajdziesz saszetki w pakiecie dwóch lub sześciu, sam/sama zdecyduj, ile jest Ci potrzebnych. Na opakowaniu jest umieszczona grafika uroczej zebry, dzięki temu dzieci jeszcze chętniej jedzą z tego typu pojemników. Dostępne dwa kolory.

Postaw na ekologiczny i bezpieczny produkt, który ułatwi Ci wyjścia z dzieckiem na spacer czy jazdę samochodem. Gwarantujemy zadowolenie i smacznie zjadane posiłki bez konieczności używania dodatkowego asortymentu. Dzieci chętniej zjadają posiłki, kiedy podajemy je w ciekawy sposób- Zebra Me na pewno zda egzamin nawet w przypadku największego niejadka!

 

Dzieci
Test DNA na pochodzenia- na czym polega?

Test DNA na pochodzenie… Co kryje się pod taką tajemniczą nazwą? Już śpieszymy z wyjaśnieniem, test DNA na pochodzenie pomaga ustalić skąd tak naprawdę pochodzimy, czyli pochodzenie etniczne naszych przodków. W jakim celu przeprowadza się taki test DNA? Po to aby poznać historię rodziny wiele pokoleń wstecz i jednocześnie dowiedzieć …

Dzieci
Powody aby czytać dzieciom

Dlaczego warto czytać dzieciom Gdy nasze dzieci zaczynają interesować się bajkami, książkami czy po prosty chcą abyśmy im czytali na dobranoc to nie wolno tego lekceważyć. Codzienne czytanie swojemu dziecku nawet kilkanaście minut dziennie może mieć wspaniałe skutki w przyszłości. Oto 10 powodów dla których warto czytać dzieciom. Pierwszym powodem …

Dzieci
Tipi dla dzieci

Tipi dla dzieci jest rodzajem namiotu, który przypomina wyglądem, a także kształtem – indiański wigwam. Tego typu miejsca, stwarzają dzieciom nieograniczoną przestrzeń do swobodnych zabaw, pobudzając przy tym ich kreatywność, a także rozwijając wyobraźnię. Tipi dla dzieci Tipi może służyć również jako kryjówka, domek dla lalek, rakieta, restauracja. Może być …